Фортуна від чернігівських футболістів і цього разу відвернулась

9 вересня матч сьомого туру Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Сумах на стадіоні «Ювілейний» проти команди «Вікторія» із селища Миколаївка.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча футболісти із Сумщини і заволоділи на початку матчу територіальною та ігровою перевагою, першими відкрили рахунок чернігівські футболісти. Артем Стрілець розпочав швидку атаку, яку вправним ударом завершив Павло Федосов.

Після пропущеного м’яча футболісти «Вікторії» намагалися відігратися, і на 38-й хвилині це їм вдалося зробити. Богдан Максименко, скориставшись незграбними діями чернігівського захисту, відправив м’яч між ніг воротаря «тигрів» Олександра Ширая у ворота.

У другому таймі обидві команди демонстрували рівну гру. Проте, наприкінці зустрічі футболісти із Сумщини вирвали перемогу. Чернігівський гравець Віталій Ментей у власному карному майданчику грубо зіграв проти гравця «Вікторії» Антона Байдала, і арбітр матчу Євген Цибулько призначив пенальті, яке впевнено реалізував Вадим Шаврін.

Отже, після поразки від миколаївської «Вікторії» з рахунком 2:1, чернігівські «тигри» опускаються на останню, десяту сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч восьмого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 17 вересня вдома проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині.

Результати матчів 7 туру

Група Б:

«Вікторія» (Миколаївка) – ФК «Чернігів» 2:1.

ФСК «Маріуполь» – «Діназ» (Вишгород) 2:1.

«Кремінь» (Кременчук) – «Інгулець» (Петрове) 0:2.

«Металург» (Запоріжжя) – «Лівий Берег» (Київ) 1:1.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – СК «Полтава» матч відбудеться 10 вересня.

Група А:

«Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – «Буковина» (Чернівці) 2:1.

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Карпати» (Львів) 0:1.

«Нива» (Бузова) – ФК «Хуст» матч відбудеться 10 вересня.

«Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Тернопіль) матч відбудеться 10 вересня.

«Металіст» (Харків) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) матч відбудеться 11 жовтня.